JAK PRODAT DŮM ČI BYT VÝHODNĚ A RYCHLE 

Něco o mně

Jmenuji se Gustav Rötling a pracuji jako realitní makléř již od roku 2006. V současné době působím v realitní kanceláři Probe Reality. Pocházím ze středního Slovenska, konkrétně z Banské Bystrici a po střední škole jsem se rozhodl pokračovat dál v studiích.

Vždy mě lákal život ve větších městech, proto jsem zkusil studium ČVUT v Praze. Školu jsem zdárně vystudoval. Po studiích jsem zůstal v Praze, kde jsem působil ve firmách Stow International, Janka Radotín a Umoe Schat-Harding.

Pracoval jsem v projekčních týmech a později i v obchodních divizích, kde jsem získal mnoho cenných zkušeností v jednání s lidmi. Působením ve velkých firmách mi ovšem vadila malá flexibilita v plánování času.

Když mne v roce 2006 oslovil známí a majitel realitní kanceláře s nabídkou, že jako realitní makléř podnikající na živnostenský list, mohu dosáhnout větší časovou flexibilitu, s radostí jsem jeho nabídku přijal.

Hned v prvním roce realitní činnosti jsem zrealizoval 12 prodejů a 11 pronájmů. Většina obchodů v té době byly prodeje a pronájmy bytů v Praze, popřípadě pronájmy komerčních prostor. 

Od roku 2006 jsem zrealizoval více než 100 realitních obchodů. V současnosti se specializuji na prodej nemovitostí v Praze a Berouně.

Absolvoval jsem také několik školení pro práci realitního makléře, například kurz jednoho z nejznámějších realitních koučů Toma Ferryho, “Tom Ferry´s Sales Power”, dále certifikáty školení RE/MAX akademie, další kurzy obchodních dovedností a testy na “certifikovaný realitní makléř”.

Mluvím slovensky, česky a anglicky.

Realitní profesi mám rád a baví mně.

Co o mě napsali lidé, kteří už využili mých služeb při prodeji nebo koupi?

Měl jsem možnost využít služeb realitního makléře pana Rotlinga celkem dvakrát. Jednalo se o prodej nemovitostí. Ocenil jsem rychlé a profesionální jednání, znalost příslušných zákonů a opravdu rychlé řešení mých požadavků. Velmi mi pomohly průběžné informace ohledně prodeje bytů a konstruktivní návrhy při řešení problémů s tím spojených. Musím říci, že jsem byl velmi spokojen.

Lubomír Šustr

S panem Rötlingem jsme spolupracovali při pořizování bytu před dvěma lety. Zprostředkoval nám v té době velice výhodný a pěkný byt. Všechno probíhalo výborně, komunikace, spolupráce a tak dále. Mohu ho jako realitního makléře jen doporučit.

Luboš Nový

Pokud budeme znovu hledat realitního makléře, rádi oslovíme Ing. Rotlinga pro odbornou znalost realitního trhu. Serioznost a slušnost je jeho vizitka.

Ivan a Jindřiška Vlachovi

Dvakrát jsem využil služeb ing. Rötlinga a vždy k naprosté spokojenosti. Odpovědný a profesionální přístup při hledání klienta.

Jiří Herian

S panem Rotlingem jsem byla velmi spokojená při koupi bytu. Po předchozích negativních zkušenostech s makléři jsem byla ráda, že jsem konečně narazila na profesionála ve svém oboru. Vždy jsem byla včas a maximálně informována. Oceňuji i jeho vstřícný a lidský přístup. Pana Rotlinga jako realitního makléře rozhodně doporučuji.

Markéta H.

S přístupem a odborností pana Rotlinga v souvislosti s prodejem naší nemovitosti jsme byly velmi spokojeni a hodnotíme jej jako vysoce profesionální. Doporučuji.

Světlana Pajerová

S realitním makléřem Gustavem Rotlingem, jsme byli moc spokojeni při prodeji bytu a s pronájmem nemovitosti. Vždy bylo vše v naproste pohodě, a vše probíhalo jak jsme se dohodli. Doporučuji ho, je to skvělí realitní makléř.

Tomáš Stránský

Se službami pana Rotlinga jsem byla velmi spokojená. Jeho služby jsou rychlé, o vše se postaral jak bylo v naší smlouvě dáno. Doporučuji.

Šárka Hlobilová

Velmi profesionalni a precizni pristup. Doporucuji.

Arsen Mikayelyan

Mým známým jsem už dva krát doporučila pana Rotlinga a pokaždé proběhl prodej bez problémů.

Marie Nosková

Spolupráce s Ing. Rotlingem byla z jeho strany profesionální, rychlá a vstřícná, zanechal velmi dobrý pocit, při realizaci koupě nemovitosti. Takže díky.

Pavel Maletínský

vstřícné a rychlé jednání, naprostá spokojenost

Lucie Hájková

Se službou pana Ing. Rötlinga jsem byl velice spokojen. Vše probíhalo spolehlivě a na úrovni přátelské spolupráce.

Marek Veselý

S makléřem jsme byli při prodeji chaty naprosto spokojeni.

Jerychovi