REALITNÍ SLUŽBY PRO PRAHU A BEROUNSKO

KDO JSEM?

Jsem realitní specialista pracující v renomované realitní kanceláři Probe Reality. V oblasti realitního zprostředkování se pohybuji již 17 let a za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

Můj domov je v malebném městě Beroun, které se nachází v mírně vrchovité krajině pouhých 20 km jihozápadně od Prahy. Díky tomu se specializuji na prodej a pronájem nemovitostí na Berounsku a v Praze.

Mým klientům jsem pomohl úspěšně zrealizovat více než 200 realitních obchodů a mám na svém kontě mnoho spokojených zákazníků. Snažím se prodat nemovitosti v co nejkratším čase za co nejlepší cenu.

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout vaši nemovitost, rád vám pomohu a najdeme společně nejlepší řešení.

Zajímá vás, kolik stojí vaše nemovitost? Pro vás mám dobrou zprávu. Nabízím online odhady nemovitostí zdarma. Využijte této možnosti a zjistěte, kolik by mohla vaše nemovitost stát na trhu.

Jsem realitní specialista pracující v renomované realitní kanceláři Probe Reality.

V oblasti realitního zprostředkování se pohybuji již 17 let a za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

Můj domov je v malebném městě Beroun, které se nachází v mírně vrchovité krajině pouhých 20 km jihozápadně od Prahy.

Díky tomu se specializuji na prodej a pronájem nemovitostí na Berounsku a v Praze.

Mým klientům jsem pomohl úspěšně zrealizovat více než 200 realitních obchodů a mám na svém kontě mnoho spokojených zákazníků.

Snažím se prodat nemovitosti v co nejkratším čase za co nejlepší cenu.

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout vaši nemovitost, rád vám pomohu a najdeme společně nejlepší řešení.

Zajímá vás, kolik stojí vaše nemovitost? Pro vás mám dobrou zprávu. Nabízím online odhady nemovitostí zdarma.

Využijte této možnosti a zjistěte, kolik by mohla vaše nemovitost stát na trhu.

 

 

 

MŮJ PŘÍBĚH

Pocházím z krásného města Banská Bystrica a když jsem se po střední škole rozhodoval, kam na vysokou školu, nabídla se mi příležitost studovat na prestižní technické fakultě ČVUT v Praze.

Na této škole jsem absolvoval a následně působil jako konstruktér v projekčních kancelářích, ale cítil jsem, že mám v sobě potenciál pro obchodní činnost.

Zpočátku jsem chtěl nastoupit na pozici obchodního zástupce pro vzduchotechnické jednotky, ale bylo mi řečeno, že tato pozice je momentálně otevřena jen pro obchodníky s mnohaletou praxí.

Když se o mě dozvěděl majitel jedné z nejlepších realitních kanceláří v Praze, nabídl mi pozici realitního makléře. Rozhodl jsem se pro tento krok a nemohl jsem být spokojenější.

V prvním měsíci své práce jsem rezervoval prodej nemovitosti a v průběhu prvního roku jsem dokázal zrealizovat 11 prodejů a 9 pronájmů. Od té doby jsem svým klientům pomohl zrealizovat více než 200 úspěšných realitních obchodů.

Co mě na práci v realitách nejvíce baví, je možnost setkávat se s novými lidmi a být aktivní mimo kancelář. Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout vaši nemovitost, rád vám pomohu a najdeme společně nejlepší řešení.

VYBERTE S ČÍM VÁM MOHU POMOCI: